محصولات این مجموعه دارای دسته بندی کلی محصولات تزریقی و بادی می باشد. که در دسته بندی تزریقی شامل ظروف از سایز 500 سی سی تا 5 گالن (25 لیتری) می باشد. که این محصولات شامل ظروف گرد بیضی در تمامی سایزها در دسته بندی محصولات بادی نیز شامل ظروف 1 تا 20 لیتری می باشد که در تمامی طرح ها و سایز ها قابل ارائه به مشتریان می باشند.

تمامی ظروف تزریقی با قابلیت ارائه با کیفیت ترین چاپ یعنی IML قابل ثبت سفارش می باشد. همچنین این مجموعه تمام مسئولیت چاپ از بدو طراحی تا تحویل سطل چاپ خورده را به مشتری به عهده میگیرد

اهداف و ضوابط


هر مجموعه تولیدی خدماتی صنعتی... برای ارائه خدمات و محصولات خود قوانین و ضوابط خاصی را دارد. این مجموعه از بدو تاسیس و شروع به کار ضوابط خاصی را برای خدمت بهتر و سریعتر به مشتریان در نظر گرفته است.

با توجه به گستره نیازهای مشتریان به انواع طرح و سایز ظروف، این مجموعه اقدام به طراحی و ساخت قالب کرده است که بتواند هرچه بهتر و سریعتر خواست و سلیقه مشتریان خود را تامین نماید. در کنار قسمت ساخت و طراحی قالب، این مجموعه قسمت طراحی گرافیکی را نیز راه اندازی کرده است که بتواند صفر تا صد نیاز مشتریان را در خود مجموعه تامین نماید.

 

این پیوستگی خدمات و انجام سلسله وار امور در مجموعه باعث شده کمترین خطا بروز پیدا کند و در صورت بروز هرگونه ایراد در کوتاه ترین زمان ممکن رفع ایراد شود. این امر باعث رضایت هرچه بیشتر مشتریان شده است.

آرمان ها


همواره از شروع خلقت، حرکت تمام موجودات و مجموعه ها حرکتی رو به جلو بوده است؛ این مجوعه با الهام از نظام خلقت از شروع به کار این مهم را در دستور کار خود قرارداده به امید روزی که بسته بندی محصولات که این مجموعه به عهده دارد حرف اول منطقه و حتی جهان را دارا باشد و بتوانیم با رقبای اروپایی و شرق آسیا رقابت داشته باشیم. همچنین این مجموعه در نظر دارد با راه اندازی سیستم ثبت سفارش الکترونیک تمامی صفر تا تحویل جنس مشتریان را در یک سیستم قابل مشاهده و پیگیری توسط سفارش دهنده قرار دهد؛ یعنی مشتری از لحظه ثبت سفارش و طراحی لیبل در جریان امور قرار گیرد و تا تحویل جنس درب کارخانه می تواند کالای خود را پیگیری نماید. به امید روزهای بهتر برای صنعت کشور.